ZEISS na Vašich okuliarových šošovkách

Gravúra - vaša záruka, náš sľub

Očakávate, že by ste našli logo na rámoch okuliarov. Koniec koncov ste sa rozhodli pre konkrétny dizajn konkrétnej značky. Pri nákupe šošoviek to nie je iné, takže logo ZEISS je absolútnou nevyhnutnosťou pre každú z našich šošoviek. A pre vás je zárukou, že máte pred očami šošovky ZEISS.

Pre nás je dôležité, aby ste okamžite vedeli, že vaše okuliare majú šošovky ZEISS, ktoré vám poskytnú jedinečný vizuálny zážitok. Naším cieľom je zabezpečiť optimálne videnie - každý deň, každú chvíľu - aby ste si mohli vychutnať všetko, čo život ponúka. Tento prísľub podporujeme prostredníctvom jedinečného know-how v rôznych oblastiach optiky, našej výskumnej práce a našej vášne pre jasné a komfortné videnie. Naša ochranná známka - gravúra, je náš prísľub kvality, na vašej precíznej okuliarovej šošovke ZEISS.

Ale nebojte sa: ochranná gravúra značky ZEISS je určená len pre vás a osoba, na ktorú sa pozeráte, ju može vidieť len v určitom úhle dopadajúceho svetla, a čo je najdôležitejšie, absolútne neovplyvňuje vaše videnie. Laser používaný na gravírovanie šošoviek pracuje s vlnovou dĺžkou, ktorá umožňuje len veľmi miernu penetračnú hĺbku. Nemôžete ju ani cítiť na povrchu danej šošovky.

ZEISS "Z" nevidím na svojich šošovkách.

Ako zistím, či mám skutočné šošovky ZEISS?

Značku ZEISS nájdete na šošovke vo forme štylizovanej gravúry ZEISS Z.

Vo výnimočných prípadoch, keď je šošovka zabrúsená do rámov, gravúra Z už nemusí byť patrná, buď kvoli veľkosti rámu, prípadne prisposobeniu šošovky rámiku čím bola časť šošovky s gravúrou odstránená. Ak je to tak, obráťte sa na svojho optika a žiadajte certifikát ZEISS, aby ste mali záruku, že vaše šošovky majú garantovanú kvalitu ZEISS.

Pokiaľ však nechcete mať šošovky s gravúrou, informujte svojho optika pri kúpe vašich nových šošoviek ZEISS.

Získajte viac informácií o technických štandardoch kvality spoločnosti ZEISS.

Pred opustením nášho výrobného závodu sa šošovky ZEISS podrobia mimoriadne prísnemu kontrolnému procesu, ktorý spĺňa špeciálne normy ZEISS. Značka ZEISS si preto na svojich produktoch zaslúži vlastné logo a rozpoznateľnú gravúru pre vás ako pacienta a pre svojho optika.

Nenápadné laserové gravírovanie ZEISS na vašich značkových šošovkách zaručuje optimálne pohodlné videnie. Mnohé špičkové technológie umožňujú výrobu prvotriednych šošoviek:

  • Špeciálne interné filtračné technológie zabezpečujú čistotu surovín.
  • Extrémne prísna kontrola kvality zaručuje dokonalosť produktu.
  • Inovatívne technológie antireflexnej vrstvy poskytujú optimálny prenos svetla.
  • Pre okuliarové šošovky existujú zákonné minimálne požiadavky označené značkou CE. Šošovky ZEISS sú certifikované podľa DIN EN ISO 9001/2015. Táto certifikácia značne prekračuje zákonné minimálne požiadavky a zahŕňa vysoké štandardy kvality pre daný produkt, ako aj obzvlášť prísne požiadavky pre kvalifikovaných zamestnancov, ktorí vyrábajú vaše značkové šošovky.
  • ZEISS zaručuje, že kvalita optického obrazu má prednosť pred všetkými ostatnými produktovými kritériami. Primárnym cieľom spoločnosti ZEISS je zaistiť dokonalé videnie.
  • Interné špecifikácie skúšok ďaleko presahujú požiadavky stanovené normami.
  • ZEISS zabezpečuje, že produkty ZEISS ich výroba a spracovanie je personálne zabezpečené výlučne kvalifikovanými optikmi, aby sa zaručila konzistentná kvalita v celom procese.
  • Šošovky ZEISS sú k dispozícii aj pre špeciálne /neštandardné/ predpisy. Tieto sú k dispozícii s mnohými rôznymi povrchovými úpravami a v rozličných odtieňoch.
  • Aby bolo možné ponúknuť individuálne šošovky optimalizované pre vaše potreby, portfólio šošoviek ZEISS je rozmanité a vyhovujúce mnohým požiadavkám.
Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí

Súvisiace články

Identifikovanie problémov so zrakom

Ako funguje zrak 29.11.2017

Tags:

História okuliarov

Ako funguje zrak 22.11.2017

Tags:

Lepšie videnie s novými okuliarmi

Ako funguje zrak 16.10.2017

Tags:

ZEISS na Vašich okuliarových šošovkách

Ako funguje zrak 16.10.2017

Tags:

Súvisiace produkty