Váš komplexný sprievodca k lepšiemu zraku

Pomôžeme vám vybrať si nový pár okuliarov.

V súčasnosti nosí celosvetovo približne 200 miliónov ľudí okuliarové šošovky od spoločnosti ZEISS. Dennodenne spolupracuje 9 900 zamestnancov vo viac ako 30 krajinách s cieľom zlepšovať zrak. Podieľajú sa na vývoji nielen vysoko presných okuliarových šošoviek, ale aj meracích prístrojov a diagnostických nástrojov. Pokiaľ ide o optiku, Carl Zeiss Vision je svetovým lídrom. Chceli by sme, aby ste tieto odborné znalosti mohli využívať aj vy.

Čo by sme vám chceli ponúknuť v rámci BETTER VISION?
Každé oko je rovnako jedinečné ako odtlačok ľudského prsta a žiaden iný zmyslový orgán nám neumožňuje vnímať a skúmať naše prostredie intenzívnejšie ako oko. Je preto veľmi dôležité, aby sme túto individualitu zohľadňovali pri konzultáciách a diagnostike pacienta, ako aj pri výrobe okuliarových šošoviek ZEISS.

Cieľom BETTER VISION je poskytnúť vám ďalšie informácie, ktoré vám ponúknu odpovede na všetky vaše otázky o riešeniach pre zrak, okuliarových šošovkách a ľudskom zraku. Zároveň vám umožníme nahliadnuť do zákulisia spoločnosti Carl Zeiss Vision. Ukážeme vám naše portfólio presných okuliarových šošoviek ZEISS a riešení pre zrak. Takisto by sme vás radi požiadali, aby ste sa pýtali a porozprávali nám o vašich skúsenostiach.

Prehľad najdôležitejších tém BETTER VISION

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí