Okuliare na počítač – optimálny, uvoľnený zrak nielen na prácu pri počítači

Zistite viac o okuliaroch do práce

Mnoho ľudí, ktorí trávia väčšinu svojho pracovného dňa pred počítačom, sa sťažuje na bolesti krku, chrbta alebo ramien. Často sa musia bez prestávky sústrediť na obrazovku dlhé hodiny pri maximálnej pozornosti. Večer, keď sa po práci vrátia domov, niekedy dokonca v priebehu pracovného dňa, si všimnú následok: napätie svalov v krku, chrbtici alebo ramenách. Jedným z dôvodov môže byť aj nosenie nesprávnych okuliarov. Nápravou by mohli byť okuliare na počítač, ktoré sú presne vyladené podľa nárokov na prácu pri počítači.

Šošovky na čítanie alebo progresívne šošovky nie sú ideálnym riešením: okuliare na počítač vám môžu poskytovať lepší vizuálny komfort nielen pri samotnej práci pri počítači, ale aj pri iných typoch pracovísk a pri voľnočasových aktivitách vyžadujúcich vysokú úroveň koncentrácie.

Okuliare pre pilotov – dokonalý zrak aj nad oblakmi

Bez ohľadu na to, či ide o profesionála, alebo amatéra, potrebuje pilot okuliare, ktoré mu umožnia vidieť zreteľne, a to aj v extrémnych svetelných a poveternostných podmienkach.

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Okuliare pre manažérov – špičkové šošovky a rámy s vynikajúcim prispôsobeným vizuálnym komfortom

Rešpekt, elegancia a maximálna funkčnosť – okuliare pre ľudí v manažérskych pozíciách toho musia dosť „povedať“.

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Skríningový online test zraku ZEISS Prostredníctvom skríningového online testu zraku ZEISS jednoducho a rýchlo zistíte, či nastal čas, aby váš zrak skontroloval odborník.
Všetko na dohľad pri počítačovej pracovnej stanici Prečo dokážu špeciálne okuliare na čítanie/varifokálne okuliare zjednodušiť prácu

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Bez ohľadu na to, či pracujete ako zubný lekár, alebo kozmetička, si vďaka profesionálnym okuliarom môžete užívať dokonale ostrý zrak Niektoré činnosti si vyžadujú výnimočné okuliarové šošovky, ktoré toho jednoducho dokážu viac. Vďaka špičkovej technológii od spoločnosti ZEISS môžete perfektne vidieť dokonca aj na mikroskopickej úrovni.

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Kancelárske okuliare ZEISS – dokonalé riešenie videnia v práci. Bolesti hlavy, očné problémy, únava – typické problémy, s ktorými sa v práci stretávajú používatelia okuliarov. Kancelárske pracovné šošovky ZEISS sú optimalizované z hľadiska vizuálnych potrieb používateľov okuliarov a zaisťujú komfortný zrak po celý deň. Nižšie uvádzame rozhovor o ich pozadí.

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí