Neprehliadnite žiadny detail na ceste.

ZEISS Drifesafe RX

Neprehliadnite žiadny detail na ceste.

ZEISS Drifesafe RX

17,5 %
zľava

Výrobné okuliarove šošovky DriveSafe so zľavou 17,5 %

Tento rok oslavujeme výročie 175 rokov spoločnosti ZEISS. V rámci osláv sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku.

V období 1.10.2021 až 30.11.2021 získáte výrobné okuliarové šošovky DriveSafe s povrchovou úpravou DriveSafe so zľavou 17,5 %.

Ako získať nové dioptrické okuliare so šošovkami DriveSafe?

Je to jednoduché, stačí navštíviť našu partnerskú očnú optiku, ktorá ponúka okuliarové šošovky ZEISS. Opýtajte sa na ďalšie informácie o okuliarových šošovkách ZEISS DriveSafe. Spoločne nájdite tú správnu okuliarovú šošovku práve pre Vás.

Okuliarové šošovky ZEISS slúžia ako zdravotnícka pomôcka na korekciu zraku.

Partnerské očné optiky nájdete tu:

Výhody ZEISS DriveSafe

  • Vylepšené videnie za sťažených svetelných podmienok
  • Zníženie oslnenia od reflektorov protiidúcich áut a verejného osvetlenia
  • Optimalizovaný pohľad na cestu, na monitory palubnej dosky a do zrkadiel zaisťujúce rýchle reakcie bez stresu!
  • Vhodné aj pre každodenné nosenie
  • Úplná UV ochrana

Okuliarové šošovky ZEISS DriveSafe Vám pomôžu, aby ste mali jasnejšie videnie na ceste - dokonca aj za zhoršených svetelných podmienok. Už nebudete toľko obťažovaní oslnením od okolitých áut a verejného osvetlenia počas noci a môžete rýchlo a jednoducho prechádzať medzi pohľadmi na cestu, GPS navigáciu, do spätného zrkadla a do postranných zrkadiel. A to najlepšie na tom všetkom? Tieto šošovky môžete nosiť po celý deň!

 

ZEISS DriveSafe

Príďte do cieľa bezpečne a bez stresu

Zaručujú vynikajúci komfort nositeľa a väčšie bezpečie na ceste. Okuliarové šošovky ZEISS DriveSafe sú špeciálne optimalizované pre šoférovanie. Vďaka týmto šošovkám uvidíte lepšie za tmy aj za zlého počasia, ochráni Vaše oči pred odrazmi svetla a zaostríte vďaka nim omnoho ľahšie a na oveľa viac vecí - rýchlo a opakovane. Ideálny nadštandardný bezpečnostný prvok Vašich okuliarov pre každodenné nosenie.

Okuliarové šošovky ZEISS DriveSafe – každodenné okuliare na šoférovanie vozidla.

Dobré videnie je základným predpokladom bezpečnej jazdy, na cestách sa Vaše oči totiž musia "otáčať" oveľa viac: neustále sa zameriavať na ulicu, navigáciu, spätné a bočné zrkadlá. Videnie nám navyše často komplikujú nepríjemné počasie a zhoršené svetelné podmienky. Okuliarové šošovky ZEISS DriveSafe - dostupné v jednoohniskovej a progresívnej verzii - minimalizujú únavu očí pri šoférovaní, vodičom umožňujú lepšie vidieť a doraziť tak do cieľa bezpečne a bez stresu.

Viac informácií o okuliarových šošovkách ZEISS DriveSafe nájdete tu: