Skutočné partnerstvo

So ZEISS Vision Care

Občas to sú krátke, letmé okamihy v živote, ktoré sú tými najvýznamnejšími. Sú to naše oči, ktoré nám ich umožňujú prežívať. Aby ste uvideli silu okamihu. Aby ste uvideli pravdu. Aby ste videli krásu vecí a ich mnohých detailov.

Umožnite svojim zákazníkom vidieť bez obmedzení. Umožnite im zreteľne vidieť každý moment v ich životoch. S vhodným riešením pre ich vizuálne potreby.

So ZEISS Vision Care sa môžete sústrediť na poskytovanie optimálnych riešení svojim zákazníkom, pretože my vám vieme ponúknuť jedinečné optické riešenia, holistickú ponuku s poprednými inováciami a globálnu sieť.

Vytvárame dokonalosť s jedinečnými optickými riešeniami.

Vďaka úžasným poznatkom z rôznych oblastí optiky nadobudnutým v priebehu 170 rokov skúseností z výskumu a inovácií umožňujeme našim zákazníkom vidieť svet okolo seba. To je história spoločnosti, ktorá vytvárala nielen míľniky, ale aj menila životy.

Naša značka ako vaša záruka kvality

Naše jedinečné know-how v oblasti optiky je súčasťou každého jedného produktu a služby ZEISS. Máme jediný cieľ: vytvoriť pre vás a vášho zákazníka to najlepšie možné riešenie.

Najlepšie produkty navrhnuté v Nemecku

Sledujeme požiadavky trhu a pomocou nášho know-how identifikujeme najlepšie inovatívne dizajny šošoviek a riešenia technológií ZEISS Vision pre optimálne meranie zraku, presnú refrakciu a prispôsobenie. To všetko pritom na maximálnej úrovni kvality. Pretože vieme, že ak chcete vidieť plnohodnotne, vynikajúca šošovka sama o sebe nestačí. Šošovka nemôže fungovať perfektne, ak nebola prispôsobená pre konkrétneho človeka.

Budúcnosť optiky

V spolupráci s najmodernejšími technológiami a riešeniami môžete naplno rozvinúť svoj potenciál.

Produkty

Objavte naše portfólio – od okuliarových a ochranných slnečných šošoviek až po vrstvy, optické nástroje a utierky na šošovky.

Podpora v podnikaní prispôsobená vašim potrebám v rámci globálnej infraštruktúry a osobného servisu

Poskytneme vám podporu pri vytváraní príbehov s udržateľným úspechom. ZEISS Experience je holistický a prispôsobiteľný obchodný koncept, ktorý ponúka mimoriadny nákupný a značkový zážitok. Po celom svete máme v súčasnosti viac ako 120 zrakových centier Vision Center.

Nástroje a systémy

Celkom nová úroveň presnosti pre vašu prax