U optika: dôverujte tomu, čo vám vyberie optik!

Odborné znalosti optika sú základom pri kúpe okuliarov

Okuliare sú stále až príliš často považované za nutné zlo. Spozorujeme, že nevidíme tak dobre ako predtým, zájdeme na očný test a od optika si necháme predpísať vhodné okuliare. Stojí nás to drahocenný čas a peniaze. A občas, keď si vyzdvihneme nové okuliare, nie sme s výsledkom celkom spokojní.

Oči sú naším najdôležitejším zmyslovým orgánom. Slabý zrak zhoršuje kvalitu nášho života a môže dokonca predstavovať nebezpečenstvo, napríklad v doprave či práci. Potreba vidieť dobre sa žiaľ často podceňuje.

Okuliare sú jedinečné pre každého jednotlivca. Pred výrobou nevie nikto povedať, ako dobre bude nositeľ v skutočnosti vidieť alebo aké pohodlné budú jeho nové okuliare v každodennom živote. Ukážky a vhodné šošovky v skúšobnom ráme vám síce môžu poskytnúť prvotnú predstavu o kvalite videnia, ktorú vám sprostredkujú vaše nové okuliare, no hotový produkt nemôžete otestovať skôr, ako sa vyrobí.

Rozdiel je v tom, či vám optik odporučí najlepší možný produkt, ktorý bude zodpovedať vášmu osobnému problému so zrakom, návykom a samozrejme rozpočtu. Inak povedané, práca optika, podobne ako lekára, je záležitosťou dôvery. My v ZEISS BETTER VISION by sme vám radi ponúkli zopár tipov o tom, aké prípravy by ste mali uskutočniť pred návštevou optika a ako sa môžete uistiť, aby vám poradil správne. Naším cieľom je, aby ste s vašimi novými okuliarmi videli rovnako prirodzene ako predtým, než ste potrebovali okuliare.

Kontrolný zoznam na nákup nových okuliarov

Okuliare na blízko a na diaľku, progresívne okuliare, športové okuliare, okuliare na čítanie alebo okuliare na pracovisko: čo potrebujete vedieť?

Zdravie + prevencia 1. 11. 2017

Tags:

Problémy so zrakom aj napriek novým okuliarom?

Je možné, že nato, aby ste plne využili potenciál nových okuliarov, si na ne budete musieť zvyknúť

Zdravie + prevencia 16. 10. 2017

Tags:

Skríningový online test zraku ZEISS Prostredníctvom skríningového online testu zraku ZEISS jednoducho a rýchlo zistíte, či nastal čas, aby váš zrak skontroloval odborník.
Absolvujte skríningový online test zraku a zistite, ako kvalitne vidíte. Tu môžete po kliknutí zistiť online, či nastal čas na ďalší test zraku.

Ako funguje zrak 23. 9. 2021

Tags:

Všetko, čo potrebujete vedieť o našich nových presných šošovkách ZEISS Lepší zrak vďaka správnym okuliarom na prácu a aktivity vo voľnom čase

29. 11. 2017

Tags:

Okuliare, kontaktné šošovky alebo laserový chirurgický zákrok – ktoré riešenie je pre vás to správne? Približne polovica populácie má so zrakom. Keďže je však k dispozícii vhodné riešenie takmer všetkých problémov so zrakom, nemusíte sa báť.

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

Lepšie videnie s novými okuliarmi Čo je dôležité v prípade prispôsobených okuliarov? Informácie o spôsobe interakcie očí pacienta.

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

Ktorý rám a aké šošovky? Dokonalý rám na dokonalé videnie a štýlový vzhľad

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

ZEISS na Vašich okuliarových šošovkách Gravúra - vaša záruka, náš sľub

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

Vyššia kvalita života a väčšia nezávislosť: lepšie videnie so zariadeniami pre zrakovo postihnuté osoby Aké sú možnosti v prípade, že už okuliare nepostačujú?

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Tieto okuliarové rámy majú veľký náskok Ktoré rámy sú tento rok moderné? A k čomu najviac pristanú?

Životný štýl + móda 16. 10. 2017

Tags:

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí