Kontaktné šošovky

Všetko, čo potrebujete vedieť o alternatíve k okuliarom

Nemusí to byť zakaždým nový pár okuliarov – pre optimálny zrak si v niektorých prípadoch vystačíte aj s kontaktnými šošovkami: kontaktné šošovky predstavujú zaujímavú alternatívu k okuliarom na dovolenke, pri športovaní, z čisto kozmetických alebo aj zdravotných dôvodov. No vždy to tak nie je. Väčšina nositeľov kontaktných šošoviek siaha po okuliaroch vo večerných hodinách, aby sa ich oči mohli zotaviť. Vedeli ste, že keď máte nasadené kontaktné šošovky s integrovanou UV ochranou, mali by ste používať aj slnečné okuliare ako ochranu pred žiarením? Kontaktné šošovky s UV ochranou oči nezakrývajú úplne a neposkytujú tak dostatočnú ochranu. Čítajte ďalej, ak sa chcete dozvedieť všetko, čo potrebujete vedieť o kontaktných šošovkách a o tom, ako môžete výborne vidieť aj bez nosenia okuliarov.

10 tipov pre nositeľov kontaktných šošoviek

Aké kontaktné šošovky sú k dispozícii, čo môžu sposobovať a ktoré aspekty sú dôležité pre lepšie videnie?

Zdravie + prevencia 21. 11. 2017

Tags:

Okuliarové šošovky EnergizeMe

Pre nositeľov kontaktných šošoviek

18. 10. 2017

Okuliare, kontaktné šošovky alebo laserový chirurgický zákrok – ktoré riešenie je pre vás to správne?

Približne polovica populácie má so zrakom. Keďže je však k dispozícii vhodné riešenie takmer všetkých problémov so zrakom, nemusíte sa báť.

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

Skríningový online test zraku ZEISS Prostredníctvom skríningového online testu zraku ZEISS jednoducho a rýchlo zistíte, či nastal čas, aby váš zrak skontroloval odborník.
Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí