Všetko o povrchoch šošoviek

Aké sú výhody povrchov šošoviek?

Povrchy šošoviek: aj keď sú prakticky neviditeľné, z páru okuliarov vytvárajú účinný nástroj. Či už je to tvrdá vrstva na ochranu pred poškriabaním alebo nadštandardný antireflexný povrch, ktorý obmedzuje nepríjemné odrazy, povrchy šošoviek môžu výrazne zlepšiť váš vizuálny komfort, uľahčujú čistenie okuliarov, a dokonca predlžujú životnosť vašich okuliarov. Najmä plastové šošovky s povrchom na ochranu pred škrabancami môžu výrazne zlepšiť ochranu okuliarov pred poškodením. A vedeli ste, že v súčasnosti už existujú aj moderné povrchy šošoviek, ktoré obsahujú filter na modré UV svetlo, ktorý dokáže ochrániť vaše oči v akejkoľvek situácii, napr. keď trávite hodiny prácou pri počítači? Keďže výber je skutočne široký, vytvorili sme pre vás stručného sprievodcu, ktorý vám pomôže zorientovať sa v rôznych povrchoch, ako sú antireflexný, tvrdá vrstva, Clean Coat a ďalšie povrchy.

Modré svetlo: klady a zápory

Koľko modrého svetla potrebujeme? Ako a kedy sa pred ním máme chrániť?

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

Desať tipov na výber správnej povrchovej vrstvy šošoviek

LEPŠIE VIDENIE s novými povrchovými vrstvami šošoviek – na vyšší komfort a väčšiu odolnosť

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

Skríningový online test zraku ZEISS Prostredníctvom skríningového online testu zraku ZEISS jednoducho a rýchlo zistíte, či nastal čas, aby váš zrak skontroloval odborník.
Povrchové vrstvy okuliarových šošoviek by optimálne mali zvládať všetko Tím LEPŠIEHO VIDENIA sa porozprával s produktovým manažérom pre oblasť povrchovej vrstvy DuraVision® Platinum – historicky najrobustnejšou povrchovou vrstvou okuliarových šošoviek od spoločnosti ZEISS.

Zdravie + prevencia 16. 10. 2017

Tags:

Konštantná dokonalá viditeľnosť vďaka špičkovým povrchovým vrstvám Inovačné povrchové úpravy okuliarových šošoviek, ktoré optimálne chránia okuliarové šošovky a zvyšujú vizuálny komfort

Ako funguje zrak 16. 10. 2017

Tags:

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí