Slnečné okuliare: viac ako len ochrana pred slnkom pre vaše oči.

Ochrana pred oslnením, UV ochrana a módne doplnky – univerzálne šošovky pre slnečné okuliare.

Slnečné okuliare predstavujú veľmi špeciálny módny doplnok. Netreba pripomínať, že naše oči musia spoľahlivo chrániť pred oslnením a škodlivým UV žiarením. Ich nosenie však musí prinášať aj radosť. Odzrkadľujú váš osobný štýl a osobnosť – a to aj vtedy, keď slnko nesvieti!

Mnohí ľudia netušia, aké funkčné a prispôsobené môžu byť súčasné slnečné okuliare, a to predovšetkým šošovky. Ponorte sa do sveta slnečných okuliarov ZEISS a objavte, aký typ slnečných okuliarov je pre vás ideálny, aké funkcie majú mať vaše prispôsobené slnečné okuliare a aký druh šošoviek slnečných okuliarov je pre vás ten správny: polarizačné, tónovacie alebo šošovky s presne takým odtieňom, ktorý sa vám páči. Vyberte si!

Nie všetky slnečné okuliare sú rovnaké

Better Vision objasňuje, čo by ste mali vedieť o UV ochrane, tónovaní, zrkadlách, polarizovaných šošovkách a ďalších témach. Pomôže vám to zaobstarať si tie správne slnečné okuliare prispôsobené individuálne vašim potrebám.

Šport + oddych 25. 6. 2019

Tags:

Polarizované šošovky – lepšie videnie

Univerzálne šošovky do okuliarov, na vedenie vozidla a mnohé iné účely

Šport + oddych 3. 11. 2017

Tags:

Skríningový online test zraku ZEISS Prostredníctvom skríningového online testu zraku ZEISS jednoducho a rýchlo zistíte, či nastal čas, aby váš zrak skontroloval odborník.
Rýchlo tmavé. Rýchlo číre: moderné samozatmavovacie Či už ste vonku na slnku alebo vnútri, vďaka fotochromatickým šošovkám ZEISS PhotoFusion budete výborne vidieť celý deň

Životný štýl + móda 16. 9. 2022

Tags:

Šošovky so samočinným tónovaním pre komfortnejší zrak, flexibilitu a ochranu 10 tipov od tímu BETTER VISION: komu sú určené fotochromatické okuliarové šošovky od spoločnosti ZEISS na predpis a kedy sa majú nosiť?

Životný štýl + móda 16. 9. 2022

Tags:

Ako dezinfikujem svoje okuliare a ako zabránim ich zahmlievaniu pri nosení rúška?

Zdravie + prevencia 1. 9. 2020

Tags:

Aké slnečné okuliare sú ideálne pre vašu obľúbenú aktivitu? Ideálny pár slnečných okuliarov sa nájde pre akúkoľvek príležitosť

Zdravie + prevencia 27. 7. 2018

Tags:

UV ochrana a ochrana pred oslnením V čom spočíva rozdiel?

Zdravie + prevencia 6. 7. 2018

Tags:

Ako sa vyrábajú slnečné okuliare Z akých krokov pozostáva výroba slnečných okuliarov? Zistite, aké druhy materiálov sa používajú pri výrobe slnečných okuliarov, a ako návrhári realizujú svoje nápady.

Životný štýl + móda 3. 7. 2018

Tags:

História módnych slnečných okuliarov Každá dekáda má nejaký svoj špecifický štýl, ktorý ju definuje. Slnečné okuliare, móda a ich spoločná história

Životný štýl + móda 3. 7. 2018

Tags:

UV ochrana v každodennom živote Okenné tabule, oblečenie a okuliare – čo blokuje UV svetlo? A čo nie?

Zdravie + prevencia 28. 5. 2018

Tags:

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí