Vodné športy, zimné športy alebo golf: prehľad športových okuliarov

Čítajte ďalej, ak chcete zistiť viac o všetkých vlastnostiach svojich vlastných športových okuliarov

O výsledku hry rozhoduje jeden zásadný faktor: výborné videnie. Či už hráte golf, futbal, tenis alebo hokej, dobrý zrak je základom na dosiahnutie optimálneho výkonu a bezpečnosti: ak tenista nedokáže sledovať loptičku, ovplyvní to jeho načasovanie, keď sa ju pokúsi zasiahnuť. Či ste amatér alebo profesionál, potrebujete individuálne prispôsobené športové okuliare s UV ochranou. Váš optik vám pomôže určiť, aký typ športových okuliarov potrebujete, a pritom zohľadní váš životný štýl. Môžu to byť napríklad perfektné farebné šošovky na zimné športy, vhodná ochrana pred slnkom a oslnením na vodné športy ako plachtenie a surfovanie, alebo zakrivené šošovky na ochranu pred špinou a vetrom, s ktorými uvidíte jasne až po okraje. Viac o tejto a ďalších témach sa dozviete v našom sumári s názvom „Športujeme s lepším zrakom“.

Okuliare na vodné športy

Bez ohľadu na to, či máte radi plavbu, windsurfing, potápanie alebo plávanie – čo všetko spočíva vo výbere dobrých okuliarov na šport?

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Našich top 10 tipov pre športové okuliare

Na čo treba pamätať pri kupovaní športových okuliarov? Prečítajte si viac o tom, ako dosiahnuť vyšší športový výkon a zároveň si chrániť oči.

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Skríningový online test zraku ZEISS Prostredníctvom skríningového online testu zraku ZEISS jednoducho a rýchlo zistíte, či nastal čas, aby váš zrak skontroloval odborník.
Najlepšie slnečné okuliare na športovanie Akým výzvam čelia športovci, keď sa venujú svojmu obľúbenému športu?

Šport + oddych 29. 6. 2018

Tags:

Lepšie videnie počas zimných športov Mnohí fanúšikovia lyžovania a jazdy na snouborde, s korekciou zraku aj bez nej, „letia naslepo“ dole svahom.

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Športové okuliare pre novú generáciu bežcov: Slnečné okuliare Nike Vision Vaporwing na behanie Dvaja silní partneri Nike Vision a ZEISS vytvorili tím, výsledkom snahy ktorého sú športové slnečné okuliare pre bežcov na dlhé trate.

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Dokonalé okuliare pre hráčov golfu Kľúč k lepšiemu hendikepu

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Dokonalý zrak počas bicyklovania: ktoré okuliarové šošovky sú pre cyklistov najlepšie? Rýchlosť, meniace sa svetelné podmienky a častice prenášané vzduchom predstavujú špeciálne výzvy pre okuliare používané na bicyklovanie: nižšie uvádzame niekoľko tipov od tímu LEPŠIEHO VIDENIA.

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Prečo sú v zime dôležité slnečné okuliare V dôsledku odlesku od ľadu a snehu sú slnečné okuliare počas zimných mesiacov základným doplnkom

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Perfektný zrak pre všetkých milovníkov zimných športov Spoločnosť Carl Zeiss predstavuje novú módnu kolekciu lyžiarskych okuliarov na nadchádzajúcu zimnú sezónu

Šport + oddych 16. 10. 2017

Tags:

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí