Pracovný život

Dobrý zrak v práci – na čo by ste mali pamätať.

Schopnosť vidieť dobre je dôležitá aj v práci – môže znížiť únavu očí a správny postoj môže tiež prispieť k dobrému videniu. Či už pracujete ako programátor(ka) alebo kozmetik/-čka, v súčasnosti máte k dispozícii rôzne možnosti, ktoré boli optimalizované pre rozličné požiadavky na pracovisku, a môžu vám dokonca zaručiť vynikajúci zrak pri špecifických podmienkach. K takýmto možnostiam patria nielen okuliare pre zvláštne nároky súvisiace s danou prácou, napríklad pilotov, ale aj špeciálne riešenia pre profesie, v ktorých aj tie najmenšie detaily predstavujú obrovský rozdiel, napríklad pri zubároch a klenotníkoch. Môžu to byť aj riešenia využívajúce zväčšovacie sklá a okuliare na pomoc ľuďom so zrakovými poruchami. Okuliare na počítač vám umožňujú vidieť lepšie a uvoľnenejšie aj v práci. V ďalšom texte sa dozviete všetko o „lepšom zraku v práci“.

Okuliare pre manažérov – špičkové šošovky a rámy s vynikajúcim prispôsobeným vizuálnym komfortom

Rešpekt, elegancia a maximálna funkčnosť – okuliare pre ľudí v manažérskych pozíciách toho musia dosť „povedať“.

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Varifokálne okuliare s rozdielom

Existuje dokonalý pár varifokálnych okuliarov na každú príležitosť: do práce aj na obľúbenú záľubu alebo šport?

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Skríningový online test zraku ZEISS Prostredníctvom skríningového online testu zraku ZEISS jednoducho a rýchlo zistíte, či nastal čas, aby váš zrak skontroloval odborník.
Všetko na dohľad pri počítačovej pracovnej stanici Prečo dokážu špeciálne okuliare na čítanie/varifokálne okuliare zjednodušiť prácu

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Vyššia kvalita života a väčšia nezávislosť: lepšie videnie so zariadeniami pre zrakovo postihnuté osoby Aké sú možnosti v prípade, že už okuliare nepostačujú?

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Okuliare pre pilotov – dokonalý zrak aj nad oblakmi Bez ohľadu na to, či ide o profesionála, alebo amatéra, potrebuje pilot okuliare, ktoré mu umožnia vidieť zreteľne, a to aj v extrémnych svetelných a poveternostných podmienkach.

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Spoločnosť ZEISS mení definíciu progresívnych šošoviek! Za posledné roky sa požiadavky kladené na náš zrak neuveriteľne zvýšili. Tím LEPŠIEHO VIDENIA sa porozprával s Laurou Rochovou o tom, ako nové portfólio progresívnych šošoviek od spoločnosti ZEISS reaguje na tieto zmeny.

Pracovný život 16. 10. 2017

Tags:

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí