Moderne štíhle šošovky s vysokým indexom lomu

Lepšie videnie a dokonalý vzhľad vďaka extra tenkým, super ľahkým inovačným šošovkám

Osoby, ktoré potrebujú predpísané okuliare s vysokým optickým výkonom, tento problém poznajú: Čím slabší je zrak, tým hrubšie a ťažšie sú požadované šošovky. To však pre krátkozrakých a ďalekozrakých pacientov nepredstavuje iba kozmetický problém. Riešenie: Plastové šošovky s vysokou hodnotou indexu od spoločnosti ZEISS. Sú také štíhle, že iba jedna vec ich dokonale charakterizuje: Ich špičková kvalita.

Vďaka špeciálnym plastovým materiálom a optimalizovanému dizajnu šošoviek sú šošovky HighIndex ZEISS, vyrábané inovačným spôsobom, pohodlné a moderne štíhle: V porovnaní s konvenčnými šošovkami sú šošovky HighIndex až o 40 percent tenšie, čo prináša mimoriadne dôležitú estetickú výhodu. Je známe, že šošovky pre krátkozrakých a ďalekozrakých pacientov skresľujú spôsob, akým ostatní vnímajú naše oči.

Hrubé šošovky s externým konkávnym povrchom môžu výrazne zväčšovať oči ďalekozrakých pacientov, ktorí nosia plusové šošovky. Tento efekt sa nazýva syndróm vypuklých očí a očiam spôsobuje vzhľad vypuklého pohľadu.

Mínusové šošovky zase minimalizujú oči krátkozrakých pacientov a obrysy ich tváre za sklami okuliarov sa zdajú užšie. Ani jeden z týchto efektov nie je vítaný a pacienti pre ne nadobúdajú neatraktívne profily.

Šošovky HighIndex eliminujú obidva problémy: Plastový materiál používaný na výrobu týchto šošoviek a dokonale optimalizovaný dizajn šošoviek zaručujú absolútne prirodzený vzhľad a neprekonateľný komfort bez ohľadu na to, aké silné šošovky sú. Najlepšie riešenie pre pacientov so zásadnejšími zrakovými problémami: Výnimočne tenké šošovky Clarlet od spoločnosti ZEISS – k dispozícii aj s asférickým plochým dizajnom.

Výhody asféricky vyrezaných šošoviek: Sú tenšie ako konvenčne vyrábané šošovky a menej konkávne, poskytujú však rovnakú úroveň korekcie a vynikajúci zrak.

Dôvtipné riešenie progresívnych šošoviek

Dôvtipné riešenie progresívnych šošoviek

Tí, ktorí nosia progresívne šošovky s neviditeľným prechodom medzi zónou na čítanie a zónou videnia na diaľku, ktorý je vyrezaný priamo do šošoviek, si vďaka šošovkám ZEISS HighIndex užívajú najlepší možný zrak. Bez ohľadu na to, aké silné šošovky potrebujete: Šošovky HighIndex vám umožnia optimálny zrak a maximálnu atraktívnosť spolu s módnou estetikou okuliarov.

Mimochodom: Okuliare so šošovkami HighIndex sú k dispozícii aj s dizajnom Transition. Šošovky ZEISS HighIndex s dizajnom Transitions® sa automaticky prispôsobujú meniacim sa svetelným podmienkam zmenou odtieňa šošoviek. Perfektné riešenie pre mimoriadne mobilné osoby, ktoré považujú svoje okuliare za trvalého spoločníka.

Tenké a ľahké okuliarové šošovky

1.5

0%

1.5

0%

1.6

20%

1.6

20%

1.7

35%

1.67

40%

1.9

40%

1.74

50%
Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí

Súvisiace články

Rýchlo tmavé. Rýchlo číre: moderné samozatmavovacie Či už ste vonku na slnku alebo vnútri, vďaka fotochromatickým šošovkám ZEISS PhotoFusion budete výborne vidieť celý deň

Životný štýl + móda 16. 9. 2022

Tags:

Šošovky so samočinným tónovaním pre komfortnejší zrak, flexibilitu a ochranu 10 tipov od tímu BETTER VISION: komu sú určené fotochromatické okuliarové šošovky od spoločnosti ZEISS na predpis a kedy sa majú nosiť?

Životný štýl + móda 16. 9. 2022

Tags:

Ako sa vyrábajú slnečné okuliare Z akých krokov pozostáva výroba slnečných okuliarov? Zistite, aké druhy materiálov sa používajú pri výrobe slnečných okuliarov, a ako návrhári realizujú svoje nápady.

Životný štýl + móda 3. 7. 2018

Tags:

História módnych slnečných okuliarov Každá dekáda má nejaký svoj špecifický štýl, ktorý ju definuje. Slnečné okuliare, móda a ich spoločná história

Životný štýl + móda 3. 7. 2018

Tags:

Súvisiace produkty