Okamih, kedy definujete míľniky.

Pre tento okamih pracujeme.

Oveľa vyššie ako len štandard odvetvia – to je úroveň, kde sa nachádza ZEISS.

ZEISS už viac ako 170 rokov vyrába autentické optické produkty. So svojimi štyrmi divíziami je ZEISS Group synonymom úžasného know–how v rozličných oblastiach optiky, čo umožňuje spotrebiteľom a technickým priekopníkom určovať historické míľniky pomocou iba toho najlepšieho vybavenia. Toto nepretržité napredovanie umožnilo spoločnosti prekonať mnohé technické výzvy a už od začiatku je hnacou silou celej ZEISS Group. S nepoľavujúcim úsilím prichádzame s poprednými a inovatívnymi produktmi, ktoré znovu a znovu zvyšujú latku vo veku optického priemyslu.

ZEISS Vision Care pridáva do každého jedného produktu obchodné know–how nadobudnuté v ZEISS Group. Dáva tak svetu dar vidieť jasne bez akýchkoľvek kompromisov a definuje nové štandardy v odvetví okuliarových šošoviek.

Chcete sa dozvedieť viac o oblastiach, v ktorých pomáhame našim zákazníkom s optickými produktmi a službami?

Vision Care / Spotrebiteľské produkty

Vision Care / Spotrebiteľské produkty

Divízia spotrebiteľských produktov ZEISS zahŕňa výnimočné objektívy pre filmárov a fotografov, zatiaľ čo naše ďalekohľady približujú vzdialené objekty a robia ich jasnejšími. ZEISS Vision Care sa špecializuje na okuliarové šošovky prémiovej kvality.

Výskum a technológia kvality

Výskum a technológia kvality

Z divízie priemyselnej metrológie ZEISS pochádza spoľahlivá, vysoko kvalitná technológia merania a vynikajúce technologické riešenia. Divízia mikroskopie vám sprístupní neviditeľné svety tých najmenších štruktúr.

Technológia výroby polovodičov

Technológia výroby polovodičov

Technológia výroby polovodičov ZEISS ponúka pokročilú litografickú optiku na vytváranie ultra tenkých štruktúr obvodových dráh na neustále sa zmenšujúcich a rýchlejších mikročipoch.

Lekárska technológia

Lekárska technológia

Lekárska technológia ZEISS pomáha lekárom po celom svete vrátiť pacientom zrak, aby si mohli užívať všetky dôležité momenty, ktoré život ponúka.