Kolekcia ZEISS Eyewear od Marchon
ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

Kolekcia ZEISS Eyewear

od Marchon1

 • ZEISS BEYOND
 • ZEISS BEYOND Sun
 • ZEISS PIONEER
 • ZEISS ESSENTIALS Sun
 • ZEISS PIONEER
 • ZEISS PIONEER Sun
 • ZEISS BEYOND
 • ZEISS BEYOND Sun
 • ZEISS PIONEER
 • ZEISS PIONEER Sun

ESSENTIAL - PIONEER - BEYOND

Kolekcie ZEISS Eyewear

Nové pánske optické a slnečné okuliare stelesňujú to najlepšie zo značky ZEISS a zdôrazňujú moderný vzhľad, ktorý v sebe spája špičkovú technológiu a presnosť. Všetky rámy ZEISS Eyewear sú odolné a hypoalergénne. Kolekcia je inšpirovaná prostredím laboratórií ZEISS a čerpá z architektonickej geometrie a moderných zaoblených hrán. Materiály a ozdobné prvky odrážajú nástroje a vybavenie ZEISS, ktoré sú charakteristické estetickým štýlom.
Šošovky slnečných okuliarov ZEISS Plano s gravírovaním ZEISS sú súčasťou každého páru slnečných okuliarov. Šošovky slnečných okuliarov poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením a vo vybraných modeloch obsahujú polarizačné šošovky. Všetky štýly slnečných okuliarov sa dajú nastaviť so širokou škálou obľúbených odtieňov a gradientov ZEISS.   

Produkty ZEISS BEYOND predstavujú najlepšie vyjadrenie výskumu a vývoja značky

ESSENTIALS

Srdce kolekcie ZEISS Eyewear

Rad ZEISS ESSENTIALS - inšpirovaná jedným zo základných prvkov značky: redukcia, "menej je viac", zameranie sa na to podstatné a prvky, ktoré oslovujú. Rad ESSENTIALS sa zameriava na minimalizmus. Je to základná hodnota značky ZEISS a každý detail dizajnu je účelný. Tieto štýly sa ľahko nosia, sú pohodlné a moderné. GEOMETRICKÉ TVARY, kovové vložky na špičke stranice, vlastné integrované pružinové závesy a drôt s plným jadrom.

Kolekcia ESSENTIALS

PIONEER

Predstavuje nekonečnú snahu značky o inovácie

ZEISS PIONEER sa vyznačuje základnými a čistými líniami, ktoré sú umocnené priehľadnosťou materiálov. Trendové tvary zahŕňajú vynikajúci vlastný záves s plochým titánovým kovom alebo tenké vstrekované acetátové čelá s odhaleným drôteným jadrom stranice.

Kolekcia PIONEER

Produkty ZEISS BEYOND predstavujú najlepšie vyjadrenie výskumu a vývoja značky

BEYOND

Najlepšie stelesnenie výskumu a vývoja značky

Výrobky ZEISS BEYOND, ktoré sú výsledkom maximálnej pozornosti venovanej detailom a technickým vlastnostiam, predstavujú najvyššie stelesnenie výskumu a vývoja značky (R&D). Použitie acetátu TITANIUM a HD na predných stranách a straniciach rámov s bohatým rohovinovým sfarbením prináša klasický štýl s prémiovým umiestnením.

Kolekcia BEYOND

Úvodné video

 • 1

  ZEISS Vision Care a Marchon Eyewear, jeden z najväčších svetových výrobcov a distribútorov kvalitných okuliarov a slnečných okuliarov, sa spojili pri navrhovaní a distribuovaní novej kolekcie ZEISS EYEWEAR. Marchon Eyewear predáva svoje výrobky pod prestížnymi značkami vrátane Calvin Klein, Columbia, Converse, DKNY, Donna Karan, Dragon, Flexon, Karl Lagerfeld, Lacoste, Lanvin, Liu Jo, Longchamp, Marchon NYC, MCM, Nautica, Nike, Nine West, Pilgrim, Pure, Salvatore Ferragamo, Skaga a Victoria Beckham.