ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

ZEISS pre špecialistov na očnú starostlivosť. Váš partner – dnes aj zajtra.

Stručne o ZEISS Vision Care

ZEISS Vision Care vyvíja a vyrába výnimočné technologické nástroje a produkty pre celý reťazec vytvárania hodnôt v oblasti optiky. Patrí sem vývoj, výroba a distribúcia vysokokvalitných okuliarových šošoviek, diagnostických prístrojov a komplexných obchodných riešení. Všetko, čo robíme, je zamerané na udržateľný úspech našich zákazníkov a pomoc ľuďom na celom svete vidieť svet okolo seba jasne, so všetkými jeho detailmi a kúzlami.

Ústredie
Aalen, Nemecko

Štruktúra

Táto strategická obchodná jednotka je plne zaradená do Skupiny ZEISS a segmentu ZEISS pre spotrebiteľské trhy.

Lokality

 • Výskumné pracoviská v Nemecku a Austrálii.
 • Globálne laboratóriá Rx, výroba fotochromatických šošoviek, polotovarov, zásob a slnečných okuliarov v Amerike, Európe a Ázii.
 • Regionálne laboratóriá Rx na všetkých kontinentoch.
 • Globálne distribučné centrá v USA, Nemecku, Mexiku, Číne a Maďarsku.
 • Regionálne distribučné centrá na všetkých kontinentoch.
 • Regionálne a miestne dodávateľské centrá vo viac ako 50 krajinách.

Fakty a čísla

 • 2000

  Zákazníci ZEISS na kongrese Seeing Beyond Convention v roku 2019.

 • >200

  Vision Centers vlastnené a úspešne prevádzkované zákazníkmi.

 • 400 nm

  UV ochrana v čírych šošovkách prináša ešte viac výhod.

Vytváranie hodnoty pre dnešok

Všetko, čo robíme, je zamerané na udržateľný úspech našich zákazníkov.

Váš cieľ je aj náš cieľ.

Jedným z našich najdôležitejších cieľov v spoločnosti ZEISS je budovanie dlhodobých partnerstiev. Chceme vás, špecialistov na starostlivosť o oči, lepšie spoznať. Pretože vaše potreby, potreby vašich zákazníkov a spôsob vášho podnikania sú hnacou silou pri vývoji našich produktov a obchodných riešení.

Všetky naše ponuky a inovácie slúžia na to, aby zákazníci spoločnosti ZEISS - oční optici, nákupné skupiny, výrobcovia značkových okuliarov a reťazce optík - boli úspešní.

Inovácie v oblasti špičkových technológií pre často chytané produkty.

Spoločnosť ZEISS je vo svojej podstate zvedavá a vynaliezavá a naďalej spochybňuje zaužívané konvencie. Naše inovácie sa zameriavajú na želania a potreby skutočných ľudí. Poskytujeme relevantné produkty s hmatateľnými výhodami pre konečného používateľa, ktoré sa dajú ľahko vysvetliť a pochopiť.

Inovácie ako technológia ZEISS UVProtect, šošovky ZEISS DriveSafe, prístroje a platformy ako ZEISS i.Profilerplusa aplikácie ako "My Vision Profile" získali viacero ocenení - nielen za dizajn a technologickú dokonalosť, ale aj za používateľskú prívetivosť.

Naša značka ZEISS

Perspektíva, keď stojíte na povrchu Mesiaca a pozeráte sa smerom k Zemi.

Viac ako logo.

Skutočne veríme, že značka ZEISS môže slúžiť ako spôsob odlíšenia vo vašej predajni. Ako priekopník vedeckej optiky a líder vo všetkých našich obchodných segmentoch spoločnosť ZEISS už viac ako 175 rokov prekonáva hranice ľudskej predstavivosti. So spoločnosťou ZEISS je spojených mnoho fascinujúcich príbehov, ktoré oživujú atribúty našej značky, pretože naďalej inšpirujeme svet novými spôsobmi.

Vizualizácia litografie EUV.

Líder.

Litografia EUV je kľúčom k nanotechnológii budúcnosti. Jedinečná technológia výroby polovodičov od spoločnosti ZEISS umožňuje výrobcom čipov na celom svete premietať na doštičky štruktúry až 4000-krát tenšie ako ľudský vlas. Tieto čoraz menšie a výkonnejšie mikročipy sú základom mikroelektronických inovácií, ktoré sa dnes používajú takmer v každom technickom zariadení.

Pohľad zblízka na kanadskú 100-dolárovú bankovku, na ktorej je okrem iného zobrazený mikroskop ZEISS.

Presný.

Emblém ZEISS je príkladom bezkonkurenčnej presnosti, pričom spolupracuje s odborníkmi v rôznych oblastiach na celom svete - medzi nimi je viac ako 35 nositeľov Nobelovej ceny.

Tento obrázok kanadskej 100-dolárovej bankovky je skvelou ilustráciou tohto tvrdenia. Mikroskop zobrazený na obrázku s výskumníkom a laboratórnym náterom je založený na zobrazovacom mikroskope Carl Zeiss Axioplan 2, ktorý sa používa na špičkový zdravotnícky výskum. V tomto prípade predstavuje dlhodobý záväzok Kanady v oblasti lekárskeho výskumu a inovácií. Dokážete rozpoznať emblém ZEISS?

Celkový pohľad na Mesiac.

Inšpirácia.

Keď bola stanovená ambícia vyslať človeka na Mesiac a bezpečne sa vrátiť späť na Zem, mnohí pomáhali tento sen uskutočniť. ZEISS sa tiež stal súčasťou tejto výzvy. Objektívy fotoaparátov ZEISS, špeciálne navrhnuté pre vesmír, zachytili 20. júla 1969 ikonické snímky tohto monumentálneho úspechu.

Hranice toho, čo sa zdalo byť možné, boli teraz nanovo definované fotografiami stopy symbolizujúcimi tento úspech a pohľadom na Zem, ktorá sa po prvýkrát zjavila v plnej kráse - obrazy, ktoré budú inšpirovať ľudstvo po celé nasledujúce generácie.

Vedeli ste, že tieto fotoaparáty sú stále na Mesiaci?

Detailný záber na tvár bábiky s dýchacou maskou.

Otvorené.

Snažíme sa rozvíjať nepretržitý dialóg s našimi zákazníkmi a považujeme sa za otvorených a ústretových partnerov, na ktorých sa môžu obrátiť so žiadosťou o profesionálnu podporu. Jedným z príkladov je spolupráca medzi spoločnosťami Hossinger Kunststofftechnik a ZEISS Industrial Quality Solutions - pomoc predčasne narodeným deťom pri samostatnom dýchaní.

Čerpanie vzduchu obohateného kyslíkom do 400 g predčasne narodeného dieťaťa si vyžaduje zložité, miniatúrne zariadenia. Musí byť vyrobený podľa najvyšších štandardov - preto nás spoločnosť Hossinger požiadala o pomoc. Výsledkom je ZEISS O-INSPECT - technológia, ktorá dáva metrológom spoločnosti Hossinger a 400 g deťom "priestor na dýchanie".

Staršia žena s refrakčnými okuliarmi.

Zodpovednosť.

Ako spoločnosť vlastnená nadáciou sú zodpovednosť a obchodný úspech v spoločnosti ZEISS už roky neoddeliteľne spojené.

Program Aloka Vision, ktorý iniciovala spoločnosť ZEISS, sprístupňuje okuliare vo vidieckych oblastiach Indie, kde nie sú dostupné. Program nie je charitou, ale udržateľným sociálnym podnikom, ktorý rieši hlavnú príčinu: nedostatok infraštruktúry a špecialistov v oblasti starostlivosti o zrak. Zapojením a zaškolením miestnych obyvateľov do vykonávania očných testov táto iniciatíva nielenže poskytuje tisícom ľudí lepší zrak, ale tiež pozdvihuje celé komunity.

Vytváranie hodnoty pre zajtrajšok: budúcnosť s ZEISS Vision Care

Hľadenie vpred - pre našu spoločnosť, našich zákazníkov a našu planétu.

Partneri v oblasti udržateľnosti

Hlas našich zákazníkov bude aj v budúcnosti naším kľúčovým faktorom. Vďaka celosvetovej investičnej stratégii spoločnosť ZEISS naďalej intenzívne investuje do optimalizácie našej infraštruktúry. Zameriavame sa najmä na urýchlenie digitalizácie spoločnosti, aby sme vám mohli naďalej poskytovať produkty a služby, ktoré potrebujete, a pomôcť vám držať krok s dobou.

Tímy ZEISS Vision Care vo vývoji, výrobe, logistike, službách, IT a predaji sa snažia šetriť zdroje. Neustále poskytujú riešenia v oblasti starostlivosti o zrak, aby pomohli ľuďom - bez ohľadu na pôvod alebo finančné zázemie - lepšie vidieť.

Kontaktujte nás

Ako vám môžeme pomôcť?

Formulár sa načítava...

Kontaktujte nás

Informácie zadané v kontaktnom formulári použije  Carl Zeiss Slovakia, s.r.o. na zodpovedanie vašej žiadosti e-mailom alebo telefonicky. Kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o ochrane údajov.