ZEISS Digital Enablement training
ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

Zviditeľnenie vášho podnikania online.

Utužte svoje odborné znalosti digitálneho marketingu.

Digitálne médiá menia naše správanie a ovplyvňujú tiež vašich zákazníkov. Ak chcete, aby vás našli potenciálni zákazníci, a s tými existujúcimi chcete zostať v kontakte, digitálna viditeľnosť sa pre vás ako vlastníka firmy stáva základom. V skutočnosti je to rovnako dôležité ako zrak vašich zákazníkov.

Pomôžeme vám stať sa digitálne viditeľnými a zaistiť bezproblémovú cestu zákazníka.

V našich školiacich kurzoch sa dozviete, ako sa pripraviť na budúcnosť a ako digitálne budovať a udržiavať vzťahy so svojimi zákazníkmi.

Kľúčové fakty a čísla, ktoré podčiarkujú význam digitálnych kanálov

 • 7.9

  miliárd ľudí na tejto planéte1

 • 4.7

  miliárd používateľov sociálnych médií2

 • 63 %

  aktívnych používateľov internetu3

 • 90 %

  aktívnych používateľov internetu používa mobilné zariadenia4

 • 81 %

  zákazníkov si robí online prieskum5

Ak nie ste online, nie ste vidieť

Spotrebiteľov nelákajú výklady obchodov. Skôr než vyrazia na nákupy, hlavne nákupy, ktoré nerobia každý deň, začínajú často hľadaním informácií online, napríklad otváracích hodín alebo dostupných značiek.

 • Všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby vás bolo vidieť.

  Školenie ZEISS Digital Enablement sa zameriava na digitálne znalosti pragmatickou cestou. Preberieme si najzákladnejšie nástroje, ktoré môžete do svojich pracovných procesov začleniť ľahko a efektívne. Školenie je špecificky štruktúrované tak, aby vyhovovalo vašej pracovnej rutine. Naším zámerom je vám digitalizáciu čo najviac uľahčiť a zároveň zabezpečiť, aby mala čo najväčší účinok.

 • Marketing v sociálnych médiách

  Marketing v sociálnych médiách

  Takmer 4 miliardy ľudí používajú sociálne siete, napr. Facebook, Instagram alebo WhatsApp. Sú to výkonné nástroje na oslovenie vašich zákazníkov aj vtedy, keď vašu firmu nehľadajú aktívne. Naučte sa, ako s nimi komunikovať a ako oslovovať a prilákať nových zákazníkov.

 • Optimalizácia webovej stránky

  Zlepšite svoju webovú stránku, aby vás zákazníci mohli ľahko nájsť, keď hľadajú riešenie konkrétneho problému, produkty alebo služby cez Vyhľadávanie Google. Naučte sa, ako zlepšiť dizajn webovej stránky, poskytovať pútavý obsah a ako vo Vyhľadávaní Google dosiahnuť vysoké umiestnenie pomocou optimalizácie vyhľadávačov (SEO).

 • Značkové nástroje ZEISS

  Pomocou nástrojov ZEISS, ako napr. MyVisionProfile, StoreLocator alebo Appointment Scheduler môžete ľahko prilákať a nasmerovať zákazníkov do svojho obchodu. Zistite, ako tieto nástroje začleniť do vašej webovej stránky, keď hľadajú konkrétne produkty alebo služby.

 • Marketing vo vyhľadávaní

  Zistite, ako docieliť, aby vás zákazníci našli pri hľadaní vo vašom okolí. Uistite sa, že sa nachádzate v miestnych adresároch, ako je Firemný profil Google, a podporte svoje podnikanie pomocou služby Google Ads.

 • Váš obchod s optikou

  Zvýšte návštevnosť v predajni.

  Privítajte viac návštevníkov vďaka zlepšenej výkonnosti digitálnych marketingových kanálov.

Digitálne školenie, prispôsobené vašim potrebám.

Prehľad výhod našich školení

 • Prispôsobené
  Prispôsobené pre vaše špecifické potreby.
 • Účinné
  Identifikujeme relevantné miesta kontaktu a zameriavame sa na relevantné marketingové nástroje.
 • Efektívne
  Prilákajte do svojho obchodu viac spotrebiteľov a rozšírte svoje podnikanie.
 • Užitočné
  Pochopte svojich zákazníkov lepšie a splňte ich potreby.

Či už ste digitálny začiatočník, alebo expert na digitálny marketing

Pomôžeme vám podporovať vaše podnikanie online a naplniť jeho plný potenciál.

 • Digitálny začiatočník

  Začiatočník

  Ak ste digitálny začiatočník, identifikujeme príležitosti na oslovenie vašich zákazníkov digitálnou cestou a ukážeme vám, ako sa zviditeľniť online prostredníctvom najdôležitejších digitálnych miest kontaktu.

 • Digitálny expert

  Pokročilý

  Ak už ste digitálnym expertom, analyzujeme vašu prezentáciu a ukážeme vám, ako byť ešte efektívnejšími.

Výzvy chýbajúcej online prezentácie

Ak nie ste vidieť online, môžete prichádzať o potenciálnych zákazníkov. Dnes hľadajú spotrebitelia informácie online. Hľadajú optikov vo svojej oblasti alebo si zisťujú o otváracích hodinách, porovnávajú a hľadajú informácie, produkty, služby a značky ešte pred uskutočnením nákupu a riešenia na problémy hľadajú online. Vžite sa do svojich zákazníkov, aby ste túto zmenu v správaní pochopili lepšie:

ZEISS - your partner and digital expert

ZEISS – váš partner

a digitálny expert

Chceme, aby ste boli o krok vpred pred svojimi konkurentmi. Od roku 1846, kedy bola založená spoločnosť ZEISS, sme priebežne my a naši zákazníci zavčasu identifikovali trendy vo vede a spoločnosti. Inšpirovaní zvedavosťou, nadšením a presnosťou sme utvárali nové perspektívy, ktoré menili naše vyhliadky a správanie sa. Už od začiatku sme premieňali výzvy na príležitosti a túto schopnosť sme si zachovali až dodnes.

Tok tomu je aj pri digitalizácii. To znamená, že budeme s vami spolupracovať a podporovať vás, aby ste z nových digitálnych príležitostí vyťažili maximum. Ponúkame vám naše odborné znalosti globálneho technologického lídra: prostredníctvom školenia ZEISS Digital Enablement vám ponúkame riešenia, ktoré sú vhodné pre vaše podnikanie a vaše regionálne potreby.

Zaregistrujte sa hneď

a zviditeľnite sa online

Formulár sa načítava...

Informácie zadané v kontaktnom formulári použije ZEISS Vision Care na zodpovedanie vašej žiadosti e-mailom alebo telefonicky. Kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o ochrane údajov.