Obrázok dvoch prekrývajúcich sa šošoviek.
ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

Progresívne šošovky ZEISS

Rovnako jedinečné ako každý zákazník.

Vďaka forme ZEISS freeform,  vaši zákazníci pomocou progresívnych šošoviek získajú  riešenia optimalizované podľa ich individuálnych nárokov na zrak. Vývoj prémiový progresívnych šošoviek ZEISS a vynikajúce výrobné štandardy zabezpečujú plynulý prechod po celej šošovke bez ohľadu na to, kam sa váš pacient pozerá.  

Okrem toho naše číre šošovky ZEISS poskytujú aj úplnú ochranu pred UV žiarením.

Progresívne šošovky ZEISS SmartLife

Náš doteraz najdokonalejší dizajn progresívnych šošoviek. Navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali vizuálne potreby vašich pripojených zákazníkov, ktorí sú stále v pohybe. Podporované technológiou ZEISS SmartView, ktorá vychádza z aplikovaného výskumu dnešného životného štýlu, zrakových návykov a individuálnych, vekom podmienených potrieb.

Progresívne šošovky ZEISS Precision

Široké spektrum progresívnych šošoviek ponúkajúcich optimálne videnie do blízka a do diaľky. Tieto šošovky, ktoré boli prispôsobené presne pre oči vášho zákazníka, používateľovi dokonale pristanú a umožňujú lepšiu tolerovateľnosť používateľom, rýchlejšiu adaptáciu a komplexné zreteľné videnie. Vhodné pre nositeľov vo veku 40 rokov a viac s doplnkom videnia na blízko, ktorí chcú jasne vidieť detaily na všetky vzdialenosti bez toho, aby obetovali pohodlie.
 • Vizualizácia progresívnych šošoviek ZEISS Precision Pure Obrázok zobrazuje pohľad cez šošovky.

  Progresívne šošovky ZEISS Precision Pure

  Rýchle zaostrovanie a dobré dynamické videnie počas celého dňa. Vhodný na používanie rôznych médií od bližších vzdialeností na čítanie až po väčšie vzdialenost.

    


  K dispozícii:
  Plastový 1,5, Plastový 1,6, Plastový 1,67, Plastový 1,74, Trivex 1,53, Sklenený 1,6, Sklenený 1,8

  Dostupné doplnky: +0,75D až +4,00D

 • Vizualizácia progresívnych šošoviek ZEISS Precision Plus Obrázok zobrazuje pohľad cez šošovky.

  Progresívne šošovky ZEISS Precision Plus

  Vhodné pre všetkých zákazníkov s blízkym doplnkom, ktorí chcú ostré videnie na akúkoľvek vzdialenosť. Tieto šošovky umožňujú neobmedzený výber okuliarových rámov a čas adaptácie šošoviek je rýchly.

    

  K dispozícii: Plastový 1,5, Plastový 1,6, Plastový 1,67, Plastový 1,74, Trivex 1,53, Sklenený 1,6, Sklenený 1,8

  Dostupné doplnky: +0,75D až +4,00D

 • Vizualizácia progresívnych šošoviek ZEISS Superb Obrázok zobrazuje pohľad cez šošovky.

  Progresívne šošovky ZEISS Precision Superb

  Vhodné pre všetkých zákazníkov s blízkym doplnkom, ktorí chcú lepšie videnie pri každodenných činnostiach. Riešenia šošoviek na maximalizáciu zrakového výkonu na akúkoľvek vzdialenosť, bez ohľadu na jedinečnú anatómiu tváre.

  K dispozícii: Plastový 1,5, Plastový 1,6, Plastový 1,67, Plastový 1,74, Trivex 1,53, Sklenený 1,6, Sklenený 1,8

  Dostupné doplnky: +0,75D až +4,00D

 • Vizualizácia progresívnych šošoviek ZEISS Individual 2 Obrázok zobrazuje pohľad cez šošovky.

  Progresívne šošovky ZEISS Individual 2

  Vhodné pre všetkých zákazníkov s doplnkom na blízke videnie, ktorí chcú najlepšie prirodzené videnie pre ich jedinečný životný štýl a potreby. Tieto progresívne šošovky sú šité na mieru a zdôrazňujú individualitu vašich zákazníkov a ich životný štýl.


  K dispozícii:
  Plastový 1,5, Plastový 1,6, Plastový 1,67, Plastový 1,74, Trivex 1,53, Sklenený 1,6, Sklenený 1,8

  Dostupné doplnky: +0,75D až +4,00D

Progresívne šošovky ZEISS DriveSafe

Špeciálne určená na plnenie vizuálnych potrieb ľudí s doplnkom pre blízke videnie, ktorí sa chcú cítiť bezpečnejšie a komfortnejšie počas jazdy. Tieto šošovky zabezpečujú rýchlu zmenu zaostrenia pohľadu medzi vozovkou, prístrojovou doskou a zrkadlami. Zákazníci používajúci šošovky DriveSafe sú so svojimi okuliarmi spokojní okrem šoférovania aj pri iných každodenných činnostiach.

Progresívne šošovky ZEISS EnergizeMe

Určené pre používateľov kontaktných šošoviek s doplnkom pre videnie na blízko, ktorí vyžadujú väčšiu relaxáciu očí. Vhodné pre zákazníkov, ktorí si nechcú vyberať medzi kontaktnými šošovkami alebo okuliarovými šošovkami. Pre svoje potreby videnia potrebujú obe riešenia.

Kontaktujte nás

Ako vám môžeme pomôcť?

Formulár sa načítava...

Kontaktujte nás

Informácie zadané v kontaktnom formulári použije  Carl Zeiss Slovakia, s.r.o. na zodpovedanie vašej žiadosti e-mailom alebo telefonicky. Kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o ochrane údajov.