Obrázok dvoch prekrývajúcich sa šošoviek.
ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

Šošovky ZEISS Digital

Teraz môžete svojim zákazníkom ponúknuť jasné a pohodlné videnie aj na kratšie vzdialenosti.

Kategória produktov v oblasti optiky určená na uspokojenie potrieb tridsiatnikov a štyridsiatnikov. Vhodné najmä pre tých, ktorí často používajú digitálne a mobilné zariadenia a prvýkrát pociťujú nepohodlie pri pohľade na blízko.

Naše číre šošovky majú plnú UV ochranu.

Šošovky ZEISS Digital SmartLife

Vhodné pre zákazníkov vo veku 30 a 40 rokov, ktorí musia často prepínať medzi režimami online a offline. Na konci dňa môžu začať pociťovať tlak očí alebo únavu očí. Šošovky majú zabudovanú technológiu ZEISS SmartView, ktorá vychádza z aplikovaného výskumu dnešného životného štýlu, zrakových návykov a individuálnych, vekom podmienených potrieb.

Šošovky ZEISS EnergizeMe Digital

Pre nositeľov kontaktných šošoviek, ktorí potrebujú dodatočnú podporu na blízku vzdialenosť. Tieto digitálne šošovky sú ideálne pre zákazníkov, ktorí si nechcú nevyhnutne vyberať medzi kontaktnými šošovkami a okuliarmi.

Šošovky ZEISS Digital

Špeciálne určené na splnenie zrakových potrieb ľudí vo veku 30 a 40 rokov, ktorí začínajú pociťovať zrakový diskomfort videnia na blízko bez ohľadu na to, či predtým nosili alebo nenosili okuliare. Bola to prvá digitálna šošovka vyvinutá spoločnosťou ZEISS.

Kontaktujte nás

Ako vám môžeme pomôcť?

Formulár sa načítava...

Kontaktujte nás

Informácie zadané v kontaktnom formulári použije  Carl Zeiss Slovakia, s.r.o. na zodpovedanie vašej žiadosti e-mailom alebo telefonicky. Kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o ochrane údajov.