VISUCONSULT 100
ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

ZEISS VISUCONSULT 100 Váš digitálny asistent na individuálne konzultácie.

Aplikácia, ktorá vám pomôže premeniť proces konzultácie na nezabudnuteľný zážitok.

  • Analýza potrieb videnia
  • Ukážka šošoviek ZEISS
  • Jednoduché objednávanie na VISUSTORE

Poskytnite pacientom na mieru prispôsobené optické riešenia.

S aplikáciou ZEISS VISUCONSULT 100 to zvládnete v troch jednoduchých krokoch.

  • Najprv sa pomocou dotazníka pre analýzu potrieb zraku zistia všetky potrebné informácie. Sprostredkuje vám podrobnú analýzu životného štýlu, návykov a fungovania zraku vášho pacienta, čo vám pomôže vybrať preňho najvhodnejšie šošovky.
  • V ďalšom kroku ukážte pacientom výsledky tým, že im umožníte si vyskúšať vaše odporúčané šošovky.
  • Na záver dokončite proces jedným kliknutím na tlačidlo na objednanie jedinečného, prispôsobeného riešenia šošoviek ZEISS.
  •   
    Stiahnite si bezplatnú aplikáciu ZEISS VISUCONSULT 100 a získajte tak z obchodu App Store digitálneho asistenta na individuálne konzultácie na tabletoch iOS.

Analýza potrieb videnia a odporúčanie k šošovkám

Najvhodnejší typ šošovky môžete svojim pacientom odporučiť iba vtedy, keď dobre chápete ich zrakové potreby. Importujte analýzu Vision Profile z aplikácie Môj zrakový profil naskenovaním QR kódu. ZEISS VISUSONSULT 100 s analýzou zrakových potrieb alternatívne umožňuje vytvoriť podrobnú analýzu vašich pacientov, čo sa týka ich životného štýlu v oblasti zraku. V oboch prípadoch sú k zrakovému profilu pripojené najmenej dve odporúčania prispôsobených riešení šošoviek ZEISS navrhnutých pre zrakové potreby konkrétneho pacienta.

Predvedenie šošoviek ZEISS na iPade v AR.

Predvedenie šošoviek ZEISS na iPade v AR.

Spotrebitelia nemajú povedomie o konkrétnych funkciách a skutočných výhodách šošoviek. Funkcia predvedenia šošoviek v aplikácii ZEISS VISUSONSULT 100 vám umožňuje lepšie opodstatniť výber šošovky. Ide o interaktívny nástroj na konzultovanie šošoviek s jednoduchou vizualizáciou produktov, funkcií a výhod.

Vysvetľovanie a podpora predaja šošoviek neboli ešte nikdy také ľahké.

  

Predvedenie šošoviek ZEISS na iPade v AR.

Digitálna únava očí z príliš dlhého času stráveného pozeraním na obrazovku

Prezentácia polohy nosenia

Tento modul vám pomôže demonštrovať jednotlivé parametre tvárí a rámov pomocou interaktívnej pohyblivej hlavy. Svojmu zákazníkovi môžete ľahko vysvetliť výhody prispôsobených šošoviek.

Digitálna únava očí z príliš dlhého času stráveného pozeraním na obrazovku

Prezentácia hrúbky

Ukážka hrúbky je jednoduchý spôsob, ako ukázať, aký vplyv bude mať použitie rôznych materiálov a vysokých indexov lomu na hrúbku šošovky. Prepínaním medzi rôznymi materiálmi, indexmi a dioptriami môžete zákazníkovi zviditeľniť zníženie hrúbky a hmotnosti šošoviek.

Ukončenie konzultácie s údajmi o refrakcii, správa o pacientovi a jednoduché objednávanie cez VISUSTORE

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

1. Zadanie údajov o finálnom predpise a centrovaní

Zadajte údaje o finálnom predpise a centrovaní rámu pacienta. Budete si ich tak môcť pozrieť v sekcii súhrnu a tiež ich preniesť do VISUSTORE.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

2. Stránka súhrnu

Prehľadná správa o pacientovi, ktorá na jednom mieste obsahuje všetky údaje o vašej konzultácii so zákazníkom a produkty, ktoré si môžete vytlačiť alebo poslať e-mailom. V súhrne budú tiež uvedené produkty vybraté počas prehliadky šošoviek.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

3. Jednoduché objednávanie online na VISUSTORE

Kliknutím na tlačidlo pošlite všetky údaje o konzultácii so zákazníkom do VISUSTORE, kde môžete zadať svoju objednávku. Môžete tu počítať, optimalizovať a vidieť hrúbku a presné špecifikácie šošoviek ZEISS do okuliarov vašich pacientov.

Kontaktujte nás

Ako vám môžeme pomôcť?

Formulár sa načítava...

Kontaktujte nás

Informácie zadané v kontaktnom formulári použije  Carl Zeiss Slovakia, s.r.o. na zodpovedanie vašej žiadosti e-mailom alebo telefonicky. Kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o ochrane údajov.