ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

Digitálne centrovanie ZEISS

Zažite presnosť v novej dimenzii.

Spoločnosť ZEISS sa stala v roku 1992 priekopníkom v oblasti systémov centrovania. Naša technológia odvtedy udáva smer. Využite našu odbornosť a využívajte tak výhody vyššej presnosti a ľahšieho pracovného postupu. Ponúknite svojim pacientom prispôsobené videnie s najlepším vyladením vďaka riešeniu centrovania podľa svojho výberu. Zariadenia digitálneho centrovania ZEISS sú plne integrované do systému na správu klientov (Patient Management System,PMS)1 prostredníctvom ZEISS VISUCONSULT 500.

 • Zdokonaľte svoje podnikanie a vytvorte jedinečný zážitok pre pacienta
 • Prispôsobené videnie s najlepším vyladením pre vašich pacientov
 • Ponúknite svojim pacientom výnimočný výkon

Digitalizácia pretvára vaše odvetvie.

Klienti sú zo dňa na deň čoraz náročnejší, žiadajú pozornejší servis a individuálne optické riešenia. Z tohto dôvodu sa odborníci na očnú starostlivosť musia odlíšiť. ZEISS to uľahčuje tým, že vám ponúka odbornosť a vysoko kvalitné zariadenia, s ktorými vaša ordinácia vynikne.

Vysoká úroveň servisu. Špičková kvalita.

Vďaka zariadenia digitálneho centrovania ZEISS prinesiete do svojho každodenného podnikania najmodernejšiu technológiu a dosahujete novú úroveň rýchlosti a pohodlia pre seba aj svojich klientov. A to najlepšie na tom je, že výsledky sú veľmi presné. Týmto spôsobom vám ZEISS pomáha zlepšovať výkonnosť šošovky vašich pacientov, ako aj kvalitu servisu, čím zvyšuje vašu profesionálnu reputáciu ako skutočného odborníka na starostlivosť o zrak.

Ponúknite svojim pacientom výnimočný výkon.

 • 43%

  klientov hľadá nápravu prirodzeného videnia, zdravia očí a individualizované ošetrenie.2

 • 69%

  klientov by uprednostnilo ordinácie využívajúcej digitálnu technológiu na konzultácie pred ordináciou s bežným servisom.3

Kontaktujte nás

Ako vám môžeme pomôcť?

Formulár sa načítava...

Kontaktujte nás

Informácie zadané v kontaktnom formulári použije  Carl Zeiss Slovakia, s.r.o. na zodpovedanie vašej žiadosti e-mailom alebo telefonicky. Kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o ochrane údajov.

 • 1

  Zoznam integrovaných PMS/EMR prekonzultujte so svojím obchodným zástupcom.

 • 2

  Carl Zeiss Vision, Interná medzinárodná štúdia o správaní spotrebiteľov a pri digitálnej komunikácii, január 2016, n=17 264

 • 3

  Carl Zeiss Vision, Interný medzinárodný prieskum trhu o spotrebiteľoch, október 2017, n=900