Bleskové zafarbenie. Bleskové odfarbenie.

Šošovky ZEISS PhotoFusion X

Šošovky na nezabudnuteľné chvíle a optimálne videnie

Spoločnosť ZEISS ponúka štyri úrovne kvality od tradičných sférických šošoviek až po individualizované šošovky.

Asi od 30. roku života začne oko strácať schopnosť akomodácie. Tento stav často prichádza nepozorovane. V takom prípade môžu digitálne šošovky od spoločnosti ZEISS pomôcť obmedziť pocit napätia v očiach.

Progresívne šošovky musia byť presne prispôsobené vám a vašim vizuálnym zvykom. Portfólio progresívnych šošoviek ZEISS ponúka štyri úrovne funkčnosti a sedem technológií, z ktorých niektoré sú úplne jedinečné.

Žijeme v rýchlom svete, neustále spojení s ostatnými ľuďmi, vecami a informáciami tak online ako aj offline. Naše očí sú doslova prilepené na digitálne zariadenia dokonca aj keď sme v pohybe. Tento život v rýchlom tempe potom častokrát vedie k únave očí.

Vedenie vozidla je naozaj fascinujúce. Mnohí ľudia sa však v riskantných podmienkach (napríklad počas búrky, v noci, za úsvitu alebo za súmraku) necítia bezpečne a nenachádzajú vo svojich okuliaroch dobrého pomocníka.

Väčšina dňa strávená pred obrazovkou môže viesť k bolestiam krku, chrbta a ramien. Často to spôsobuje používanie nesprávneho typu okuliarov.

Ak je produkt označený značkou ZEISS, nesie kvalitu od spoločnosti ZEISS. Získajte informácie o ďalších produktoch od spoločnosti ZEISS.

Prečo je kvalita od spoločnosti ZEISS taká výnimočná?

Očakávate, že by ste našli logo na rámoch okuliarov. Koniec koncov ste sa rozhodli pre konkrétny dizajn konkrétnej značky. Pri nákupe šošoviek to nie je iné, takže logo ZEISS je absolútnou nevyhnutnosťou pre každú z našich šošoviek. A pre vás je zárukou, že máte pred očami šošovky ZEISS.

Už viac ako 160 rokov pomáha inovačné nadšenie spoločnosti Carl Zeiss zlepšovať svet zraku.

Čo si o tom myslíte? Ktorý produkt obsahuje vyšší podiel optického know-how – okuliarová šošovka alebo moderná špičková šošovka fotoaparátu, ktorá obsahuje päť jednotlivých optických prvkov? 

Lepší zrak znamená presný zrak. Pripravili sme pre vás niekoľko informácií a tipov, vďaka ktorým budú vaše nové šošovky predstavovať spoľahlivého partnera v každom momente vášho každodenného života.

Páčia sa vám všeobecné informácie o okuliaroch a dobrom zraku?

Tieto články môžu byť zaujímavé a užitočné.

Oči sú najdôležitejším zmyslovým orgánom človeka. Preto sa dobrý zrak považuje za nevyhnutnosť. Kedy ste si posledný raz dali vyšetriť zrak?

Čo je dôležité, keď si kupujete nové okuliare? Ktorým chybám je vhodné sa vyhnúť? Aké kritériá sa uplatňujú na okuliare na blízko a na diaľku, progresívne šošovky, športové okuliare, okuliare na čítanie alebo okuliare na pracovisko?

Radi by sme vás informovali o faktoroch, ktoré môžu zapríčiniť rôzne výsledky merania v rámci testov zraku (alebo subjektívnej refrakcie) a o krokoch, ktoré môžete podniknúť vy na zabezpečenie optimálneho výsledku.

Od mačacích očí až po imidžové alebo bezrámové okuliare – pri takto veľkom a rôznorodom portfóliu dostupných rámov je často ťažké vybrať si dizajn, ktorý vám pristane najviac.

Môj zrakový profil Určite si svoje osobné vizuálne návyky a nájdite riešenie vo forme individuálnych šošoviek.
Nájdite si optika spoločnosti ZEISS vo svojom okolí