Turning Ideas into Innovation. You at ZEISS

Podať žiadosť online

Susan Lai

Product Manager for Widefield Research, ZEISS Microscopy

As an intern, Susan got to know and value ZEISS as an employer during her studies in Rochester, New York. After completing her degree, she returned to the company at the ZEISS site in Thornwood, New York. In this interview, Susan tells us what brought her to Munich and what it's like working in Product Management at ZEISS – a job she's very proud of.

Read the interview

Robert Brzezinski

Trainee Product Management, Surgical Ophthalmology

For as long as he can remember, Robert has been interested in anything to do with technology. He knew he wanted to break into the world of B2B after graduating with a Master’s degree in Marketing Management ...

Read the interview

Carolin Schiele

Product Manager Ophthalmic Surgery Systems

After three years doing conceptual work as a management consultant, Carolin – a qualified electrical engineer – decided to make the switch to industry ...

Read the interview

Sandrine Tea

Dr. Sandrine Tea

Product Manager, Vision Care

She never thought that one day she'd be working in the field of vision care: Sandrine studied chemistry in Paris and Lyon and has a Ph.D. from the University of Bayreuth ...

Read the interview

Pracovné ponuky

Spoločnosť ZEISS je so svojimi 25 000 zamestnancami jedným z globálnych lídrov v odvetviach optiky a optoelektroniky a na technologickom pokroku sa podieľa už viac ako 165 rokov. Spoločnosť ZEISS vyvíja a distribuuje litografickú optiku, priemyselnú technológiu merania, mikroskopy, lekársku technológiu, okuliarové šošovky, ako aj šošovky fotoaparátov a pre filmárov a hvezdársku technológiu.

Široké portfólio produktov zabezpečuje, že zamestnanci ZEISS sú neustále konfrontovaní s novými a inšpiratívnymi výzvami. ZEISS ako spoločnosť patriaca do Carl Zeiss Foundation súčasne predstavuje stabilitu a nesie mimoriadnu zodpovednosť za svojich zamestnancov a spoločnosť.

ZEISS medzinárodne

Medzinárodné kariérne príležitosti


Prečo ZEISS?
ZEISS ako moderná technologická spoločnosť a globálny technologický líder ponúka úžasné výzvy a medzinárodné pracovné prostredie. ZEISS má zároveň špecifické záväzky voči svojim zamestnancom a spoločnosti.

viac


Vstupná úroveň
Či sa chcete zorientovať v kariérnych možnostiach alebo chcete sa ďalej učiť alebo študovať na Cooperative State University, absolvovať stáže a náročné dizertačné práce, programy pre absolventov alebo sa chcete pridať priamo k nám:
začnite kariéru u nás.

viac


Odborníci
Ste pripravený/-á vykonať ďalší veľký krok vo vašej kariére? Spoločnosť ZEISS ponúka veľa možností osobného i odborného rozvoja na ceste za technológiami zajtrajška.

viac

Lokality ZEISS

Celosvetovo


Či Jena, Oberkochen alebo Singapur, pracoviská vo viac ako 30 krajinách ponúkajú našim zamestnancom veľa možností rozvoja a zaujímavých lokalít na bývanie.

viac