Profil, pohľad zboku, portrét zblízka s miestom na kopírovanie, prázdne miesto na reklamu sebavedomého, radostného, veselého, štýlového muža so slúchadlami s mikrofónom na hlave, izolovaného na sivom pozadí
ZEISS PRE ŠPECIALISTOV NA OČNÚ STAROSTLIVOSŤ

Vaša vízia je našou vášňou Sme odhodlaní spolupracovať na spoločnom úspechu.

  • Podpora v podnikaní prispôsobená pre váš úspešný príbeh
  • Vyniknite s riešeniami pre zrak na mieru
  • Služby nad očakávania

Silný obchodný partner.

V súčasnosti aj v budúcnosti.

Vieme, ako veľmi ste oddaní svojmu podnikaniu a svojim zákazníkom, a chceme vám poskytovať podporu vo vašom podnikaní na každom kroku. Ale prečo by ste si mali vybrať nás? ZEISS je organizácia so silnou kultúrou v oblasti výskumu, pokroku, spravodlivosti a udržateľnosti. Táto kultúra je rozšírená na všetky naše partnerstvá, čo znamená, že sme odhodlaní pomôcť vám vytvoriť výnimočný nákupný zážitok pre vašich zákazníkov.

Spojte sa  s nami a získajte program obchodného partnerstva šitý na mieru.

Poskytneme vám podporu, ktorú potrebujete na to, aby vaše podnikanie vyniklo.

ZEISS riešenia pre zrak sú navrhnuté tak, aby posunuli vaše podnikanie na vyššiu úroveň. Máme partnerov po celom svete, takže vám môžeme pomôcť nájsť najlepšie možnosti predaja pre váš konkrétny trh.

Služby nad vaše očakávania

Rozumieme vašim výzvam a podporujeme vás nielen inovatívnymi riešeniami šošoviek a optickým vybavením, ale aj komplexnými službami, ktoré sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Chceme zabezpečiť, aby ste vy a váš tím boli plne vybavení správnymi nástrojmi a zručnosťami, čo zaručí nákladovo efektívne procesy, jednoduchý  nákup  a bezkonkurenčnú reputáciu.  

Servis

Odborné vzdelávanie a odborná príprava

Ponúkame interaktívne a zábavné online školenia s praktickým významom v oblasti optiky, produktov, predaja a komunikačných zručností. Okrem modulov elektronického vzdelávania sa zameriava aj na integrované koncepty vzdelávania, ktoré ponúkajú praktické cvičenia pre odborníkov v oblasti očnej starostlivosti a optometristov. Školenia vám pomôžu pri zdokonaľovaní vašich vedomostí, rozvíjaní optických zručností, neustálom vzdelávaní, získavaní nových kompetencií a v konečnom dôsledku pri udržiavaní špičkovej úrovne.

ZEISS VISUSTORE

Platforma na objednávanie online

Jednoduché, rýchle a inteligentné: moderný spôsob objednávania šošoviek. Vytvárajte objednávky online – bez ohľadu na váš operačný systém.

Na nový objednávací systém VISUSTORE® od spoločnosti ZEISS môžete prejsť a používať ho úplne zdarma.

Školenie ZEISS Digital Enablement

Podpora digitálnych technológií ZEISS Digital Enablement

Zviditeľnenie vášho podnikania na internete.

Školenie ZEISS Digital Enablement je zamerané na digitálne znalosti pragmatickým spôsobom. Budeme sa zaoberať najdôležitejšími nástrojmi, ktoré môžete ľahko a efektívne začleniť do svojich pracovných procesov. Školenie je špeciálne štruktúrované tak, aby vyhovovalo vášmu pracovnému režimu. Naším cieľom je, aby bola digitalizácia pre vás čo najjednoduchšia a zároveň čo najúčinnejšia.

Kontaktujte nás

Ako vám môžeme pomôcť?

Formulár sa načítava...

Kontaktujte nás

Informácie zadané v kontaktnom formulári použije  Carl Zeiss Slovakia, s.r.o. na zodpovedanie vašej žiadosti e-mailom alebo telefonicky. Kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o ochrane údajov.